Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.


Szybki kontakt: [email protected]
tel. 729115555 lub 63 2893303
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

Procedura zwrotu towaru

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz.827), konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia objęcia rzeczy w posiadanie. Konsument jest uprawniony do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem bezpośredniego kosztu zwrotu rzeczy sprzedawcy. Konsument ma obowiązek zwrócić zakupiony produkt niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Zgodnie z ustawą konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwracany towar nie powinien nosić śladów użytkowania i powinien znajdować się w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Jeżeli okaże się, że zwracany towar jest naruszony tzn. był używany , posiada ślady użytkowania, ma zarysowane wrażliwe powierzchnie lub nie ma opakowania firmowego, zwracana kwota może być pomniejszona. W wyniku naruszenia towaru następuje bowiem obniżenie jego wartości. Konsument we własnym zakresie i na własny koszt dostarcza towar sprzedającemu oraz ponosi na zasadach ogólnych odpowiedzialność za utratę towaru lub jego uszkodzenie podczas transportu.

Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, szczegóły i wzór dostępne w naszym regulaminie.

Towar należy odesłać dowolnym przewoźnikiem na adres:

Brawocom Baranowski Sebastian
62-700 Turek , ul. Armii Krajowej 42
[email protected] , tel. 729115555

  Sugerujemy skorzystać z dowolnej platformy do zamawiania kuriera, ceny już od 9 zł !

www.furgonetka.plwww.zlapkuriera.pl  , www.kurierem.pl , itp.

Po nadaniu przesyłki ze zwrotem uprzejmie prosimy o przesłanie informacji, jakim przewoźnikiem została ona wysłana, oraz jaki posiada numer nadania (numer listu przewozowego). Ułatwi to i przyśpieszy obsługę państwa zwrotu.

Przesyłka powinna zawierać:

  • zwracany towar zapakowany w oryginalne opakowanie, (prosimy nic nie naklejać oraz nie pisać po kartonie, dodatkowo uprzejmie prosimy owinąć karton folią lub papierem)
  • wszystkie dodatki i\lub gratisy z nim otrzymane,

Zwrot środków zostanie przekazany na konto bankowe Klienta, wskazane w oświadczeniu, w ustawowym terminie do 14 dni od daty otrzymania zwracanego towaru.

Witryna stworzona na platformie